CHCETE POMÔCŤ?


Páči sa Vám náš projekt? Chceli by ste nám pomôcť a podporiť naše aktivity, aby sa Mesačný dom mohol ďalej rozvíjať a prinášať osvetu naším pubertiakom? 

Za Váš príspevok získate vybrané produkty, ktorý sme pre Vás pripravili. 

Podporiť nás môžete aj finančným darom, 

Svojim príspevkom podporíte aktivity projektu Mesačný dom.

CYKLICKÁ MAPA

Formát A3, obojstranná farebná tlač, poskladané na formát A6.

Vytvorili sme unikátnu Cyklickú mapu, ktorá v sebe ukrýva všetky podstatné informácie o menštruačnom cykle, menštruačných pomôckach, úľavových technikách pri bolesti počas menštruácie, odkazy na odporúčanú literatúru, motivačné výroky a citáty, menštruačný kalendár aj priestor na vlastné poznámky. Druhú stranu sme vizuálne poňali ako plagát s kľúčovými informáciami o jednotlivých fázach cyklu, symbolike, farbách a fázach mesiaca. Pre každú fázu cyklu sme vytvorili archetyp dievčiny - pubertiačky, ktorá vystihuje energiu a náladu konkrétneho cyklu - takáto vizuálna pomôcka dievčatám pomôže ľahšie pochopiť a precítiť svoje fázy. Zo skúseností z táborov, školských a mimoškolských aktivít vieme, že dievčatá sa s týmito archetypmi rady identifikujú a v cyklickom kruhu/plagáte si nájdu tú svoju dievčinu, s ktorou sa stotožňujú...

príspevok: 10 €


MAGNETKA

Veľkosť 20x16cm, farebná tlač na magnetickej fólii.

Cyklická magnetka prevedie dievča štyrmi fázami menštruačného cyklu, zoznámi sa so ženskými archetypmi, symbolikou, ročnými obdobiami aj fázami mesiaca. Magnetka sa stane nenahraditeľnou pomôckou celej rodiny. Umiestnite si ju na chladničku alebo iné viditeľné miesto a vždy si ju otáčtajte podľa aktuálnej fázy cyklu. Konečne pochopíte meniace sa nálady, výbuchy aj prepady energie a aj to, prečo sa občas vyoblieka ako superstar a inokedy sa hanbí vyliezť spod deky... Cyklická magnetka Vám pomôže porozumieť svojej dcére a všetkým jej podobám.

príspevok : 8 

NÁLEPKA

Veľkosť: 20x16cm, farebná tlač na lesklom lepiacom papieri.

Cyklická nálepka prevedie dievča štyrmi fázami menštruačného cyklu, zoznámi sa so ženskými archetypmi, symbolikou, ročnými obdobiami aj fázami mesiaca. Nálepka sa stane nenahraditeľnou pomôckou celej rodiny.  Konečne pochopíte meniace sa nálady, výbuchy aj prepady energie a aj to, prečo sa občas vyoblieka ako superstar a inokedy sa hanbí vyliezť spod deky... Cyklická nálepka Vám pomôže porozumieť svojej dcére a všetkým jej podobám.

príspevok : 5 

PRVÁ MENŠTRUÁCIA

Set obsahuje praktické uzatvárateľné púzdro z prateľného kraftového papiera, vložku a mini balenie vlhčených hygienických utierok. 

Veľkosť: 17x11 cm

Zamysleli ste sa niekedy nad situáciou, kedy Vaša dcéra dostane svoju prvú menštruáciu v škole? Alebo na výlete, v tábore či na prázdninách. Proste - hocikde mimo domov? My áno. A práve preto sme pre svoje ešte nemenštruujúce dcéry vymysleli toto praktické púzdro vybavené všetkým potrebným presne tak, aby ich takáto situácia nezaskočila. Okrem vložky a vlhčených utierok sa do uzatvárateľného púzdra zmestia aj poskladané nohavičky. Tento set je decentný, šikovný a skladný. A pritom cooooool.

príspevok : 12 

PRISPIEŤ MÔŽETE CEZ FORMULÁR 

ĎAKUJEME!

Aj vďaka Vám tvoríme lepšiu budúcnosť pre naše deti.